EUROPEAK®  - tours • congresses • incentives • events • prague • czech republic    EUROPEAK®  - tours • congresses • incentives • events • prague • czech republic    EUROPEAK
www.europeak.cz
Home
Profil firmy a kontakty
Incoming
Kongresy a konference
Incentivní programy
Ubytování
Business Travel
Firemní akce
Programové, párty centrum
Reference
EUROPEAK » english

04. Incentivní programy


Ptáte se, co je to incentivní program?  

"Incentivu" lze volně přeložit jako odměnu či přidanou hodnotu. Je to nástroj moderního managementu, jehož cílem je posílení loajality pracovníků k firmě, zvýšení motivace, pracovních výkonů, posílení týmového ducha nebo odměna obchodních partnerů.

    incetivní programy    incetivní programy    incetivní programy


Jak můžete incentivní program využít?  

Incentivní program můžete efektivně využít jako formu odměny kolektivu zaměstnanců za dobře odvedenou práci, stejně jako ocenění nejlepších odběratelů a obchodních partnerů. Incentivním programem, jehož hlavním aspektem musí být jedinečnost a nezapomenutelný zážitek, můžete dosáhnout utužení týmového ducha nebo efektivní představení Vašeho nového produktu či služby. Incentivní program lze rozdělit do dvou hlavních částí, na "Incentivní soutěž" a "Incentivní cestu". Ty je možné, a v mnohých případech i vhodné, vzájemně kombinovat. Může být spojením práce, soutěže a zábavy nebo prezentací výrobků a služeb na netradičním místě. Vše je doplněno atraktivním programem.


Co pro Vás můžeme v oblasti incentivních programů udělat?  

Poradíme Vám, jak incentivní programy efektivně využít, navrhneme kreativní koncept akce dle Vašich potřeb a cílů, vybereme místo a termín konání. Naplánujeme pro Vás časový harmonogram a optimální rozpočet. Ani s realizací nebudete mít starosti. Zajistíme rezervaci ubytování, dopravu a všechny potřebné rekvizity. Samozřejmě Vám budeme v průběhu akce 24 hodin k dispozici a budeme flexibilně řešit a uspokojovat Vaše přání. Vy se budete moci věnovat Vašim hostům a zábavě.


příklad I.
     příklad II.


Nabídka incentivních programů v České republice a na Slovensku

Pokud budete mít zájem o zpracování Vašeho individuálního package na některý z níže uvedených programů, včetně časového harmonogramu a finančního rozpočtu, zašlete nám Vaší poptávku s názvem programu na info@europeak.cz. Informativní ceny jednotlivých akcí, které jsou uvedeny na osobu, jsou kalkulovány při dodržení minimálního počtu 20 účastníků.


 
1)  Sport & Adrenalin        (zpět nahoru)

Golf  

Česká republika patří k zemím s nejdelší golfovou tradicí v Evropě. Sestavíme pro Vás exklusivní program, kdy vyzkoušíte kvalitu bezpočtu profesionálních hřišť v okolí Prahy, českých lázeňských měst a ostatních zajímavých destinacích. Golf kombinujeme s dostatečnou dávkou odpočinku, např. v Zámeckých lázních v Karlových Varech, kde Vám naordinujeme příjemné relaxační procedury nebo naopak s nočním životem v Praze. Budeme Vás hýčkat ubytováním ve stylových hotelech a výbornou českou gastronomií.

        incetivní programy    


Zimní sporty  

Neví se příliš, že Česká republika nabízí několik atraktivních lyžařských středisek, jako jsou například Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou nebo Harrachov. V některé z těchto lokalit pro Vás zajistíme úžasnou akci, která bude jednou velkou párty na sjezdovce, užijete si jízdy na sněžných skútrech, psích spřeženích, soutěže v lyžařských disciplínách, závody na bobové dráze a třeba i zimní venkovní ohňostroj. Vše bude doplněno kvalitní stravou, svařeným vínem a plápolajícím ohněm v krbu.

        incetivní programy    

Nebo byste raději navštívili Slovensko a tamní úžasné Vysoké Tatry? Co třeba půvabné Štrbské Pleso? Tady pro Vás máme další opravdovou zimní lahůdku! Vše začne příletem na tamní letiště a následným transferem dvěma vrtulníky nad zasněženou krajinou do Vámi vybraného hotelu. Nebo patříte mezi odvážnější a chcete se nechat přepravit na závěsném laně pod vrtulníkem? Proč ne! V horském resortu si potom napumpujete adrenalin do žil jízdou na lyžích za koněm - tzv. skjoring, jízdou na raftu, pneumatice a kánoi na zasněženém svahu nebo bláznivou jízdou na offroad čtyřkolkách na sněhu. Uděláme z Vás záchranáře horské služby a budete hledat zasypaného člověka v lavině pomocí záchranářské techniky a moderní elektroniky.

Čechy  
 • 3 denní permanentka v oblasti Špindlerův Mlýn od 60 EUR/os.
 • 1 hodinová vyjížďka na sněžných skútrech od 71 EUR/os.
 • 1 jízda na bobové dráze od 3 EUR/os.


  Rafting & vodní sporty  

  Jste milovníky vodních sportů? Tak právě pro Vás jsme připravili několikadenní letní incentivu, kterou si užijete na českých řekách a jezerech. Vše zahájíme jednodenním trampským sjížděním řeky Vltavy od jejího horního toku. Zajistíme Vám profesionální výbavu, tým našich instruktorů a dostatek proviantu. První den Vás dopravíme do výchozí destinace, kde bude připraven bohatý "Open air" raut, aby jste se posilnili před následným bojem, který svedete s proudem řeky. Budete soutěžit o nejrychlejší sjezd jezu, technice pádlování a týmové spolupráci.

          incetivní programy    

  Rafty Vás povezou malebnou krajinou doprovázeny "občerstvovací" lodí. Zastavovat se bude u předem připravených gurmánských zastávek na fajnové občerstvení. Další dny strávíte v blízkosti Prahy u Slapské přehrady, kde pro Vás zajistíme exklusivní program na farmě Michael. Vodní sporty jako je jízda na vodních lyžích, wakeboardu, plachetnici a vodních skútrech budou doplněny párty na parníku, jízdou na koni, grilováním, skvělou kuchyní a prvotřídním ubytováním.

 • 1 den pronájmu raftu, vč. instruktorů a vybavení od 34 EUR/os.
 • 1 den pronájmu vodního skútru od 230 EUR/os.
 • 1 hodina pronájmu motorového člunu a vodních lyží nebo wakeboardu od 124 EUR/os.


  Off road & racing  

  Dáváte přednost vůni benzínu a koňům pod kapotou? V tom případě pro Vás máme skvělou nabídku! Akce začíná v Praze, kde Vás ubytujeme v prvotřídním hotelu a budete závodit v kartaréně na těch nejrychlejších motokárách. Druhý den se bude odehrávat na brněnském automobilovém okruhu, kde budete mít originální příležitost vyzkoušet si jízdu soutěžními cestovními vozy, včetně profesionální instruktáže!

  incetivní programy

  Třetí den Vás odvezeme na Ranč Pasohlávky, který se nachází na jižní Moravě nedaleko Mikulova. Zde na Vás čekají offroad jízdy Jeepem a divoký závod na čtyřkolkách. Vše bude doplněno dostatečným množstvím zábavy, relaxu a kvalitního ubytování.

 • Cart racing od 35 EUR/os.


  Tandemový seskok padákem & Bungee jumping & Aerotrim & Zorbing  

  Představte si, že vyskakujete z letadla v ohromné výšce, padáte po hlavě dolů volným pádem a nemůžete křičet, jak Vám adrenalin a tlak vzduchu stahují hrdlo! Potom Vás někdo strčí z vysokého jeřábu, vy letíte směrem k zemi a za doprovodu vlastního křiku doufáte, že Vás ta guma na nohou včas vymrští zpět! A co víc…

  incetivní programy

  …potom Vás nějací šílenci připoutají do soustředných kruhů, které se postupně roztáčí a navozují ve Vás pocity absolutního stavu beztíže a dezorientace v prostoru, které kromě Vás zažívají už jen akrobatičtí piloti a kosmonauti! A aby jste si nemysleli, že toho adrenalinu bude málo, tak na závěr Vás strčíme do obřího plastového míče a pustíme Vás ze svahu! A to si buďte jisti, že Vám bude adrenalin pumpovat až do prstů u nohou! Tento program se může odehrávat v Praze stejně jako kdekoli jinde. Ubytováni budete v kvalitním hotelu Vámi vybrané kategorie a vše bude samozřejmě doplněno zábavním programem.

  incetivní programy • Tandemový seskok od 130 EUR/os.
 • Tandemový seskok s videem od 178 EUR/os.
 • Bungee jumping od 25 EUR/os.
 • Aerotrim od 31 EUR/os.
 • Zorbing od 90 EUR/os.


  Jízda na koni & Lov  

  Je Vám bližší spíše tradiční aristokratický sport - jízda na koni, hon a lov zvěře? Postaráme se o to, že si ho užijete v opravdu dostatečném množství! Budete ubytováni na luxusní farmě, v jejímž okolí se pasou stáda černého dobytka a krásných jezdeckých koní. Ty budete mít příležitost osedlat a vyjet si na hon, ukojit své lovecké vášně a užít si překrásné české přírody. Kromě toho všeho na Vás čeká tradiční česká zabijačka, grilování zvěřiny a spousta dobrého jídla a zábavy.

              incetivní programy   

   
  2)  Kultura & Historie
         (zpět nahoru)

  Praha - "Objevení zlatého města"  

  Tuto jedinečnou poznávací cestu lze realizovat ve zkrácené formě během dvou nebo třech dnů, doporučujeme však, vyhradit si na "Objevení zlatého města" více času. Začneme Vaším ubytováním v některém z kvalitních pražských hotelů a bude pouze na Vás, zda-li se rozhodnete pro krásný historický nebo moderní hotel. Nebyl by to správný začátek, kdybychom Vás neuvítali typicky českým likérem - Becherovkou a nepohostili ve staročeské restauraci.

              incetivní programy   

  Po nezbytném odpočinku po náročné cestě se tedy společně vydáme do historického centra na tzv. "Pražskou pětku", neboli poznávací procházku spojenou s návštěvou pěti typicky českých restaurantů. Užijete si české kuchyně, tradičně dobrého českého piva a spousty zábavy. Druhý den začneme bohatou snídaní a následnou okružní jízdou spojenou s prohlídkou Pražského hradu, pěší procházkou skrze Malou Stranu přes Karlův most až na Staroměstské náměstí. Po prohlídce těch nejkrásnějších objektů a míst si dáte bohatý oběd na vyhlídkové terase a odpoledne si prohlédnete Prahu z trochu jiné perspektivy. Dle Vašich finančních možností Vás buďto seznámíme s "Matičkou měst" z ptačí perspektivy nebo si zpříjemníte prohlídku města plavbou na parníku. Večer nemůžeme vynechat návštěvu divadelního nebo baletního představení např. v Laterně Magice a následnou návštěvu jazzového klubu. Další dny budou koncipovány dle Vašich časových možností. Lze však pokračovat v detailnější návštěvě kulturních památek nebo se naopak věnovat více zábavě. Vše pro Vás můžeme zkombinovat s návštěvou některých mimopražských lokalit jako jsou nádherná UNESCO města, překrásné hrady a zámky apod.

 • 4 hodiny prohlídky Prahy od 10 EUR/os.
 • Jízda na parníku včetně rautu od 26 EUR/os.
 • Návštěva Laterny Magica od 20 EUR/os.
 • Výlet Kutná Hora s prohlídkou těch největších atraktivit od 25 EUR/os.
 • Výlet Český Krumlov s prohlídkou těch největších atraktivit od 39 EUR/os.


  Praha - "Kalendárium"  

  Co myslíme slovem "Kalendárium"? Jelikož v Praze a samozřejmě celé České republice se každoročně konají nejrůznější kulturní a společenské akce, sestavíme pro Vás speciální incentivní cestu zaměřenou na specifické období a dění dle kalendářního rozvržení. Abychom byli konkrétní - v lednu až březnu se v Praze koná filmový festival Febiofest, představující světovou kinematografii ze všech kontinentů. V květnu se koná proslulý mezinárodní hudební festival "Pražské jaro", v červnu mezinárodní festival soudobého tanečního umění nazvaný "Tanec Praha".

              incetivní programy   

  Pokračovat bychom mohli mezinárodním festivalem varhanních koncertů "Varhanní léto" nebo "Letními Shakespearovskými slavnostmi", což je přehlídka nejznámějších dramat W. Shakespeara, pořádaná pod širým nebem. Na podzim, konkrétně v září, je to mezinárodní hudební festival "Pražský podzim" a v říjnu "Mezinárodní jazzový festival". Vaši cestu sestavíme tak, aby jste si dostatečně užili Prahy, stejně jako daného kulturního programu. Zajistíme Vám ty nejkvalitnější vstupenky, ubytování v blízkosti místa konání a celý program sestavíme tak, abyste stihly to nejpodstatnější a zároveň si užili i ostatní zábavy.


  Praha - "Židovské tradice a historie"  

  Zajímá Vás židovská kultura? Pak je tento náš program, který pro Vás můžeme zakomponovat do Vaší návštěvy Prahy jako několikahodinovou, pouze okrajovou záležitost, nebo na ní zaměřit celou Vaší cestu, to pravé. Lze začít prohlídkou Staroměstského náměstí odkud procházkou společně dojdeme Pařížskou ulicí ke staré židovské čtvrti. Zde budete mít jedinečnou možnost navštívit překrásné synagogy jako jsou Staronová, Maiselova, Španělská, Pinkasova a Klausova. Prohlédnete si také starý židovský hřbitov a spoustu dalších zajímavých míst.

              incetivní programy   

  Další den se vydáme do města Terezína, které se stalo za druhé světové války součástí nacistických plánů na nové uspořádání Evropy, tzv. "Konečné řešení židovské otázky". Na obsazeném území Čech a Moravy byli občané židovského původu pronásledováni a od listopadu 1941 postupně deportováni do města Terezína - Hlavní pevnosti, kde pro ně nacisté zřídili tzv. ghetto. Zde měli být soustředěni do doby, než budou vyhlazovací tábory na východě připraveny k jejich konečné likvidaci. Budete mít možnost prohlédnout celý objekt Terezínského koncentračního tábora, kterým prošlo více než 150 000 osob. Další dny se budeme věnovat prohlídce historické Prahy, popřípadě jiných zajímavých míst v České republice.

 • Prohlídka židovské čtvrti od 17 EUR/os.
 • Návštěva koncentračního tábora v Terezíně od 5 EUR/os.
    (cena transferu není zahrnuta)  


  Praha - "Kláštery a galerie"  

  Při této trochu úzce profilově zaměřené cestě do Prahy Vám budeme průvodci po nejvýznamnějších pražských klášterech a galeriích. Začneme prohlídkou "Břevnovského kláštera benediktinů", který byl založen již roku 993 jako první mužský klášter na českém území. Zavedeme Vás do barokní baziliky sv. Markéty, do románské krypty z 11. stol. a budete mít možnost kochat se interiérem barokní prelatury. Pokračovat budeme návštěvou kláštera "Loreta", velmi oblíbeným poutním místem, které je slavné také díky své jedinečné zvonkohře a Loretánským pokladem. Vynechat nesmíme samozřejmě ani "Strahovský klášter", který stojí již více než 850 let po boku Pražského hradu a je sídlem Královské kanonie premonstrátů. Uchvátí Vás monumentální fresky a hřbety desetitisíců historických vazeb knih ve zdejší jedinečné knihovně. Pokud to čas dovolí, uvidíte také "Klášter sv. Anežky České" a "Klášter sv. Jiří". Druhou a nesmírně zajímavou částí Vaší cesty bude zážitek z návštěvy předních pražských galerií. Nebylo by asi správné začít návštěvou jiné než "Národní galerie v Praze". V jednotlivých objektech Národní galerie budete mít jedinečnou možnost shlédnout sbírku evropského umění od antiky do závěru baroka, středověké umění v Čechách a střední Evropě, umění manýrismu a baroka v Čechách, malířství a sochařství 19. a 20. století. Dále Vás zavedeme do galerie "Miro", která se specializuje na výstavy světových klasiků jako Picasso, Braque, Chagall, Miró, Dalí, Warhol a Rodin. Vaší cestu za návštěvou pražských klášterů a galerií lze samozřejmě individuálně naplánovat a sestavit. Lze jí doplnit návštěvou bezpočtu muzeí, divadel, atraktivním zábavním programem, prohlídkou města a jeho okolí a báječnými kulinářskými zážitky.

 • 4 hodiny prohlídka po pražských klášterech od 6 EUR/os.
 • Návštěva Národní galerie od 3,5 EUR/os.
 • Návštěva Galerie Miro od 4 EUR/os.
    (cena transferu není zahrnuta)  


  Česká republika - "Praha a města Unesco"  

  Cesta do Prahy kombinovaná s návštěvou Kutné Hory, Českého Krumlova nebo například historického jádra města Telče, Vám odkryje ten nejromantičtější pohled na českou historii. Je důkazem toho, že Česká republika není pouze Praha, ale také ostatní krásná místa a města. Lze zkombinovat ubytování v Praze s jednodenními výlety do ostatních měst nebo každému městu věnovat více času a ubytovat se v dané lokalitě. Program lze sestavit jako poznávací nebo zábavní, tedy zaměřit ho více na prohlídky památek, galerií a historických míst nebo na kombinaci zážitkové gastronomie a nočního života. Tuto cestu doporučujeme optimálně jako pěti až desetidenní.

              incetivní programy   

 • Pěší prohlídka Prahy s průvodcem od 6 EUR/os.


  Česká republika - "Nejkrásnější hrady a zámky"  

  Pokud jste milovníkem objevování vzdálené historie formou návštěv středověkých hradů a barokních zámků, najdete jich ve střední a východní Evropě nejvíce právě v České republice. Stovky ba tisíce těchto objektů, zčásti vlastněných státem, původní českou šlechtou, privátními rodinami nebo zcela opuštěných, objevíte po celém jejím území. Ať už patříte k vyznavačům pěší turistiky, dobrodruhům, hledačům pokladů nebo se prostě rádi vracíte do svých dětských let plných pohádek o princeznách a králích, zajistíme Vám na klíč ten nejoptimálnější program včetně výuky historických tanců, šermu, šlechtických zvyků, jízdy na koni a mnoho dalšího.

              incetivní programy   

 • Karlštejn od 11 EUR/os.
 • Křivoklát od 4 EUR/os.
 • Lednice od 5 EUR/os.
 • Bečov nad Teplou od 4 EUR/os.
 • Český Krumlov od 5 EUR/os.
 • Hluboká od 7 EUR/os.
    (cena transferu není zahrnuta)  

   
  3)  Zábava & Relax & Noční život       (zpět nahoru)

  Pivní Tour  

  Pivo! Je bezesporu fenoménem pro český národ. O tom, že Češi skutečně milují tento zlatý mok svědčí i neuvěřitelných 147 litrů piva na osobu a rok. Každý návštěvník si zamiluje nejen jeho chuť, ale i atmosféru útulných hospod rozesetých po celé Praze. Máme pro Vás připravenu cestu po těch nejstarších a nejvěhlasnějších hospodách, kde si můžete vychutnat sklenici tohoto skvělého moku. Vaše pivní cesta začne skvělou večeří v restauraci U Pinkasů, kterou pochopitelně spláchnete několika žejdlíky výborného plzeňského piva. Teprve pak jste připraveni se vrhnout do víru velkoměsta a poznat další jeho krásy jako například v restauraci U Pinkasů, U Fleků, v Novoměstském pivovaru, U dvou koček a mnohých dalších.

              incetivní programy   

 • Výlet po pěti nejznámějších pražských hospodách včetně konzumace jednoho piva v každé
  z nich za doprovodu zkušeného průvodce
  od 12 EUR/os.


  Vinný slípek  

  Historie vinařství v Čechách se datuje od 14. století, kdy král a později i císař Karel IV. nechal dovést a vysadit první vinice z francouzských odrůd v oblasti Moravy. Pohostinnost místních lidí, výborná kuchyně a nezapomenutelná atmosféra vinných sklípků jsou fenoménem této oblasti. Připravíme pro Vás večery v krásných moravských sklepích, kde se budou prohýbat stoly pod lahůdkami z domácí zabijačky, džbány s výborným vínem a k tomu bude hrát mistr primáš na housle za doprovodu cimbálu. Ráno Vás vyprostíme z následků uplynulé noci výbornou česnečkou a Vy budete moci pokračovat v náročném programu. Znojmo, Valtice, Pavlovice, Čejkovice, Kroměříž - to jsou místa, na která budete jistě rádi vzpomínat a možná si vzpomenete i na některou z lidových písní, které jste se v průběhu noci přiučili.

 • Večer ve vinném sklípku s ochutnávkou těch nejlepších moravských vín a skvělé gastronomie od 25 EUR/os.


  Gastronomie po Česku  

  Ráj pro milovníky masa a noční můra vegetariánů, tyto dvě fráze byly v minulosti často ke slyšení při popisu nabídky pražských restaurací. Naštěstí jsou tato slova minulostí. Praha se rychle stává top destinací pro "milovníky chutí" a to především díky vysoké kvalitě surovin, množství gastronomických akcí a přijatelným cenám. Milovníci všech druhů kuchyní si jistě přijdou na své a budou moci popustit uzdu své gurmánské fantazie. Naservírujeme Vám přesně to, na co budete mít zrovna chuť a běžná večeře se tak změní ve skutečné lukulské hody. Za návštěvu zcela jistě stojí například restaurace Ambiente, Da Emanuel, Il Ritrovo, Kolkovna, La Bastille, Magická zahrada, Miyabi, Ponte a mnohé další. Vyberte si na co máte chuť a my Vám garantujeme skvělý gurmánský zážitek.

              incetivní programy   

 • 3 chodové menu od 15 EUR/os.


  Lázně  

  Tradice lázeňství v Čechách se datuje již od 13. století a budoucnost je pro toto odvětví více než příznivá. Zázračný lázeňský trojúhelník - Karlovy Vary, Mariánské a Františkovi Lázně pomáhá každoročně statisícům návštěvníků z celého světa. Útulné prostředí lázeňských měst a jejich okolí, skvělé ubytování, lázeňské kůry s profesionální péčí a výborná gastronomie vytváří ideální kompilaci pro povzbuzení těla i ducha.

              incetivní programy   

  Evropským unikátem mezi lázeňskými zařízeními jsou bezesporu Zámecké lázně v Karlových Varech, které byly otevřeny v roce 2001. Toto zařízení nabízí široké spektrum lázeňských procedur jako jsou uhličité, perličkové a vřídelní koupele, Kneippova vodoléčba, ultrazvuková inhalace, oxygenoterapie, suché CO2 koupele, elektroaerosolová inhalace, unikátní bazén s minerální vodou a mnohé další.

 • Zámecké lázně - 3 lázeňské kůry a koupel v termálním bazénu (list.-dub.) od 35 EUR/os.
 • Zámecké lázně - 3 lázeňské kůry a koupel v termálním bazénu (květ.-říj.) od 45 EUR/os.


  Pražská klubová scéna  

  Praha má jednu z nejlepších klubových scén na světě. Důvodem je na jedné straně spousta umělců, kteří právě zde nacházejí invenci pro svou další tvorbu a na straně druhé tisíce mladých lidí z celého světa, kteří právě sem jezdí za zábavou. Každý si zde může najít to, co má rád - od skvělého jazzu, house music, rocku až k rock and rollu. K těm nejlepším, které stojí za to při návštěvě Prahy navštívit jsou kluby Akropolis, Blues sklep, Industry 55, Karlovy lázně, Mecca, Rock Café, Roxy, Swamp, Vagon. Pokud máte zájem o konkrétnější nabídku, pošleme Vám přehled toho, co se bude aktuálně dít v průběhu Vašeho pobytu.

              incetivní programy   

 • Vstupy do těch nejlepších pražských klubů od 10 EUR/os.


  Jdeme na panáka  

  I přesto, že pivo je národním nápojem, vzniklo v Praze v minulých letech mnoho výborných barů a klubů jako jistá protiváha enormnímu počtu hospod. Divoká konkurence v honbě za uhašením žízně a přilákáním klientů vytvořila nabídku, která může směle konkurovat ostatním evropským metropolím. V široké nabídce pražských barů si jistě vybere každý milovník nočního života a víru velkoměsta. Vybrali jsme pro Vás pouze několik z nich, kde víme, že najdete výbornou atmosféru, skvělé nápoje a spoustu krásných žen - Tretter´s Bar, Bugsy´s, La Fabrique, From Dusk till Dawn, Práce bar a ty další si určitě najdete sami.

 • Ceny míchaných nápojů v TOP 10 pražských barech se pohybují od 4 EUR


   
  4)  Vánoce & Ostatní svátky       (zpět nahoru)

  Zde uvádíme příklady programů, které pro Vás v České republice rádi zajistíme na klíč v rámci oslav Vánoc, Nového roku nebo Velikonoc.


  Staročeské Vánoce  

  Program je sestaven ze starých českých vánočních zvyků. Hosté odlévají olovo, vyrábějí vánoční svíčky, posílají lodičky z vlašských skořápek, hází škrpálem, krájí jablíčko, učí se plést Vánočky a symbolicky vrací kapra zpět do vody.

  Vánoce v Praze však neznamenají pouze "Staročeské Vánoce". Oslavu těchto svátků pro Vás můžeme zajistit i ve Vašem národním stylu (např. Americké Vánoce). Máme pro Vás samozřejmě připraveno i několik dalších variant, jako například Farmářské Vánoce, Sportovní Vánoce, Vánoce na zámku, Vánoční lední revue a mnohé další.

              incetivní programy   


  Moravské Velikonoce  

  Oslava Velikonoc patří k nejvýznamnějším křesťanským svátkům. V České republice má tradice Velikonoc nejhlubší kořeny právě na Moravě. Každoroční oslavy, kterých se stanete svědkem, jsou krásnou přehlídkou místních zvyků a obyčejů, pestrobarevných lidových krojů, písní a samozřejmě i výborného jídla a pití. K oslavám patří také návštěvy významných poutních míst jako je Velehrad nebo velikonočních mší, které jsou slouženy ve všech chrámech. Moravské velikonoce lze samozřejmě zkombinovat s návštěvou Prahy a velikonočních trhů.


  Oslavy Nového roku v Praze  

  Párty, párty a zase jedna velká párty! Tak lze označit oslavu Nového roku, kterou pro Vás máme připravenou. Lokalit v České republice, kde stojí za to příchod Nového roku oslavit, je opravdu mnoho. Ať už budeme hovořit o našem package na horách, v Praze nebo na venkově, každý z nich má své kouzlo a jedinečnou atmosféru. V Praze je to návštěva klubů, silvestrovských programů a půlnoční ohňostroj na Karlově mostě. Na horách je to zase nekonečná párty na sjezdovce a novoroční sjezd svahu s pochodní v ruce. Oslovy Nového roku si lze také báječně užít na některé z překrásných českých farem, v kruhu přátel, u hořícího krbu s plnými stoly domácích specialit.


  příklad I.     příklad II.

  tisk  nahoru
  Home  |   Profil firmy a kontakty  |   Incoming  |   Kongresy a konference  |  Incentivní programy  |  Ubytování  |  Business Travel
  Firemní akce  |  Programové a párty centrum  |  Reference  |  Praha a Česká republika

  Copyright © 2002 Europeak s.r.o.